بازدید مسئولین استان از شرکت بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

دسته بندی :اخبار ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ 731

بازدید مسئولان استان 1

مدیر کل محترم دادگستری استان اصفهان به همراه دادستان اصفهان ، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و معاون اقتصادی استانداری از نزدیک با طرح فناورانه و خدمات مدیریتی این شرکت آشنا گردیدند.

در این بازدید که در مورخ ١۴٠١/٠١/٣٠ انجام گرفت در ابتدا ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نسبت به معرفی کلی شرکت با توجه به موضوع فعالیت در زمینه مدیریت و منابع انسانی شرکت های دانش بنیان اقدام، سپس مدیر عامل شرکت گزارش اجمالی فعالیت ها و محصول شرکت را ارایه داد و ضمن اشاره به ایده محوری نرم افزار فناورانه شخصیت شناسی منابع انسانی از دیگر فعالیت های تخصصی تیم خود را در موضوعات خط مشی گذاری و برنامه ریزی استراتژی ، ساختار سازی و اخذ استانداردها ، افزایش مهارت مدیران در طرح مدرسه مدیران ، ارزیابی منابع انسانی و سازمانی و شناسایی نیازهای فناورانه تا تبدیل به دانش بنیان اعلام نمود .

رئیس کل دادگستری استان هم در این بازدید منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله) در قالب شعار سال را نقشه راه همه اقشار دانست و بیان کرد: منویات و اوامر ایشان برگرفته از یک نظام مترقی اقتصاد اسلامی است، چراغ و نقشه راهی است برای همه، دولت در مرحله نخست و سپس سایر ارکان نظام و حاکمیت تمام اهداف که تصمیمات و سیاست گذاری‌های خود را در مسیر تحقق آن معطوف می‌دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری ادامه داد: لازم است ضمن حمایت از تولیدات دانش بنیان شرکت‌های فناور، اطلاع‌رسانی جهت ترویج این فرهنگ در کشور انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر آسیب شناسی مسائل و مشکلات شرکت‌های فناور تاکید کرد: در سال جدید لازم است این آسیب‌ها، موانع و مشکلات رفع شود.

مشاهده خبر در خبرگزاری صدا و سیما

Eftekharmodiran

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مربوطه سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: