رونمایی از سامانه هوشمند شخصیت شناسی و مهارت شناسی افتخار تلنت همزمان با برگزاری اولین رویداد سالانه هوش مصنوعی در اصفهان

دسته بندی :اخبار ۱۷ مهر ۱۴۰۲ 420

1 1

همزمان با برگزاری اولین رویداد سالانه هوش مصنوعی در اصفهان که با هدف شناسایی و معرفی آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه در زمینه هوش مصنوعی بود همزمان با پنجمین دوره آیین اعطای جایزه مصطفی (ص) روزهای جمعه و شنبه مورخ ۷ و ۸ مهرماه در هتل عباسی اصفهان برگزار شد.

در این رویداد، تلاش برگزارکنندگان بر ایجاد بزرگترین گردهمایی بین متخصصان فناوری و محققان برجسته داخلی و خارجی و اساتید دانشگاه، کارشناسان علاقمند به هوش مصنوعی، صنایع و دیگر فعالان این حوزه می باشد.

با هدف توسعه بازارهای داخلی و بین‌الملل صنعت اقتصاد دیجیتال ایران، بنیاد نخبگان استان اصفهان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تعاملات بین‌الملل علم و فناوری علاوه بر Pitch و Reverse Pitch مسائل هوش مصنوعی توسط صنایع بزرگ، نشستهایB2B با هدف بهره‌مندی بیشتر شرکت‌های ایرانی از فرصت‌های بین‌المللی و داخلی برگزار شد.

در این رویداد که با حضور معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد شرکت بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از سامانه هوشمند مهارت شناسی و شخصیت شناسی افتخار تلنت رونمایی کرد.

افتخار تلنت سامانه هوشمند مهارت‌شناسی و کاریابی آنلاین با بالاترین و به‌روزترین بانک اطلاعات شغلی است که کارجویان را در تمامی مراحل کاریابی از ثبت درخواست تا سنجش مهارت، صدور گواهی تطابق شغلی و یافتن بهترین پیشنهاد استخدام، و کارفرمایان را در تمامی فرایند جذب نیرو از ثبت و تطابق هوشمندانه آگهی تا مقایسه و انتخاب تخصصی‌ترین روزمه‌ها و افراد برگزیده یاری می‌نماید.

افتخار تلنت با ارائه دقیق‌ترین توصیف شغلی اطلاعات مورد نیاز برای ثبت آگهی و شناسایی کارجویان منطبق با ویژگی‌ها و مهارت‌های مناسب با پست شغلی مورد نظر را در اختیار کارفرمایان می‌گذارد.

در این سامانه کارجویان می‌توانند علاوه‌ بر درج اطلاعات و رزومه‌سازی، در آزمون‌های مهارت‌شناسی و رغبت‌سنجی آنلاین شرکت نموده و تحلیلی دقیق از شخصیت و شغل‌های مناسب خود دریافت نمایند. افتخار تلنت با فراهم نمودن امکان دریافت گواهی رتبه تطابق شغلی برای کارجویان را متناسب با اطلاعات استاندارد بیش از هزار شغل متداول ملی و بین‌الملل فراهم نموده است.

الگوریتم هوشمند این سامانه که بر اساس یادگیری تقویتی پیاده‌سازی شده است، به‌طور روزانه عملیات تطابق و جستجو کارجویان متناسب برای هر آگهی را اجرا نموده و لیستی از کارجویان پیشنهادی را به کارفرمایان اعلام می‌نماید.

این سامانه همچنین امکان تنظیم مصاحبه با روان‌شناسان بالینی را فراهم نموده که به کارفرمایان امکان را می‌دهد تا گزارشات تلفیقی و تکمیلی برای هر کارجو دریافت نمایند.

لینک مصاحبه در تلوبیون: https://telewebion.com/episode/0x8db3dee

Eftekharmodiran

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مربوطه سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: