حضور شرکت بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه در بیست و چهارمین نمایشگاه ملی پژوهش، فناوری و فن بازار تهران

دسته بندی :اخبار ۲۱ آذر ۱۴۰۲ 213

1

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر سید حامد افتخارزاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه در معرفی این محصول فن‌آورانه گفت: در کمتر از یک ماه بعد از رونمایی این محصول، اطلاعات ۱۲۰۰ شغل در این سامانه بارگذاری شد و تعداد ۴۵۰ کارجو هم در تست‌های مورد نظر مورد ارزیابی قرار گرفتند و  ۴۰۰نفر از آن‌ها معرفی و ۱۰نفر هم در حال سپری کردن فرایند استخدام هستند.

دکتر سید حامد افتخارزاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره افزود: این سامانه همچنین به مدیران شرکت‌ها در بهبود فرآیند بهره‌وری منابع انسانی در حین خدمت کمک می‌کند تا از آن در تبدیل وضعیت کارکنان در طول سنوات خدمتی استفاده نمایند.

دکتر سید حامد افتخارزاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گفت: در این سامانه با فعالیت کارگروه روانشناسی بر اساس استانداردهای روز دنیا مجموعه نیازهای شرکت‌ها را نیز جمع آوری و با توجه به وضعیت جسمی و فکری کارجویان تست‌های پنجگانه شخصیت شناسی به صورت رایگان انجام و ظرفیت انتخاب شغل آینده فرد به او اطلاع داده و گواهینامه تطبیق صادر می‌شود.

دکتر سید حامد افتخارزاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گفت: در بسیاری از موارد شغل در کشور ما بدون تحقیق و صرفاً بر اساس نیاز مادی انتخاب می‌شود که کارگر یا کارمند ۳۰ سال بدون انگیزه در شرکت و سازمان فعالیت می‌کند که سبب افت کیفیت کار و سلامت روحی روانی و جسمی کارکنان می‌شود در حالی که با ایجاد این محصول جدید در قالب ذخیره دقیق اطلاعات و بهره‌گیری از هوش مصنوعی انتخاب شغل و همکار آسان‌تر می‌گردد.

دکتر سید حامد افتخارزاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره افزود:کار جویان می توانندگواهی تطابق را به کارفرما ارائه دهند و کارفرما هم می‌تواند درخواست نیروی خود را بر اساس نیاز دقیق شرکت ارائه دهد و هر دو سوی کار جو و کار آفرین از خدمات بهره‌مند شوند.

شایان ذکر است شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با حدود 700 شرکت دانش‌بنیان و فناور مستقر در خود، به طور تخصصی به رفع نیاز فناورانه صنایع می‌پردازد. صنایع پیشرفته نظیر صنعت هوا فضا، نفت، گاز ، پتروشیمی، تجهیزات پزشکی و همچنین صنعت فولاد، از جمله صنایعی هستند که از محصولات این شرکت‌ها برای پیشبرد اهداف خود در عرصه تولید استفاده می‌کنند.

مشاهده خبر در سایت شهرک علمی و تحقیقاتی 

Eftekharmodiran

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مربوطه سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: