حضور شرکت بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه در بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان اصفهان

دسته بندی :اخبار ۱۵ آذر ۱۴۰۲ 210

2

به مناسبت هفته پژوهش، بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان اصفهان با هدف تقویت ارتباط میان دستگاه‌های اجرایی، فعالان بخش خصوصی، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت های فناور از تاریخ 13 آذرماه، در برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برپا شد وبه معرفی و ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی، فناورانه و دانش‌بنیان تولید شده در استان پرداخت.

این نمایشگاه همزمان با «هفته پژوهش و فناوری» با حضور بیش از ۷۰ شرکت دانش‌بنیان و فناور، دانشگاه ها، مراکز علمی و پژوهشی و دستگاه اجرایی تا 19 آذرماه برقرار بود.

در این نمایشگاه غرفه ای به شرکت فناور بین المللی افتخار مدیران اختصاص یافت که به معرفی خدمات و سامانه افتخار تلنت( سامانه هوشمند تحلیل و تطابق شخصیت و شغل از طریق مچینگ هوشمند) که محصول فناورانه این شرکت می باشد پرداخت.

دکتر سید حامد افتخارزاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه در معرفی این محصول فن‌آورانه گفت: در کمتر از یک ماه بعد از رونمایی این محصول، اطلاعات ۱۲۰۰ شغل در این سامانه بارگذاری شد و تعداد ۴۵۰ کارجو هم در تست‌های مورد نظر مورد ارزیابی قرار گرفتند و  ۴۰۰نفر از آن‌ها معرفی و ۱۰نفر هم در حال سپری کردن فرایند استخدام هستند.

این نمایشگاه تلاش کرد از طریق معرفی و ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی، فناورانه و دانش‌بنیان تولید شده در استان به دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، مسیر ترویج فناوری را تسهیل کند و فرآیند اجرای پروژه‌های توسعه‌ای تاثیرگذار در بخش‌های مختلف را دقت بخشد.

اصفهان بعنوان استان پیشتاز در عرصه علم و فناوری با سهم ۱۰ درصدی از کل شرکت‌های دانش بنیان کشور، رُتبه دوم را از این لحاظ در بین استان‌ها دارد و سهم اقتصاد دانش بنیان در این خطه حدود ۲.۵ درصد و بیشتر از میانگین کشوری است.

Eftekharmodiran

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مربوطه سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: