شرکت فناور «بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه» مستقر در شهرک علمی‌‌ و تحقیقاتی اصفهان به‌عنوان كارگزار معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري انتخاب شد.

دسته بندی :اخبار ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ 718

مشاوره کارگزار

شرکت فناور «بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه» مستقر در شهرک علمی‌‌ و تحقیقاتی اصفهان به‌عنوان كارگزار معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري انتخاب شد.
اين شركت دارای مجوز واحد فناوری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که پروانه فنی مهندسی و پروانه تحقیق و توسعه خود را از وزارت صمت کسب کرده است.
شرکت فناور بین المللی افتخار مدیران خاورمیانه با در دست داشتن مجوز مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و کسب گواهینامه استقرار سیستم مدیریت کیفیت  ISO 9001، آماده ارائه خدمات ساختار مدیریتی به مدیران و صنایع کشور در زمينه‌هاي تخصصي عارضه‌يابي و توسعه كسب و كار است که شامل مشاوره مدیریت، استراتژی و ساختار سازمانی می‌شود.
همچنین این شرکت در زمینه منابع انسانی از جمله جذب نیرو، تیم‌سازی و آسیب‌شناسی و توسعه بازار داخلی (عارضه‌یابی، بازاریابی و فروش) خدمات‌رسانی می‌کند.
لازم به ذکر است که کلیه شرکت‌های دانش بنیان و فناور می‌توانند جهت استفاده از خدمات و حمایت‌های ویژه این شرکت به سامانه خدمات توانمند‌سازی مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس لینک https://bizservices.ir/contractors/1426/2 مراجعه نمایند.

مشاهده خبر در سایت شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

مشاهده خبر در پیج کارآفرینی اصفهان

 

Eftekharmodiran

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مربوطه سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: