آشنایی با افتخار تلنت

افتخار تلنت سامانه هوشمند مهارت‌شناسی و کاریابی آنلاین با بالاترین و به‌روزترین بانک اطلاعات شغلی است که کارجویان را در تمامی مراحل کاریابی از ثبت درخواست تا سنجش مهارت، صدور گواهی تطابق شغلی و یافتن بهترین پیشنهاد استخدام، و کارفرمایان را در تمامی فرایند جذب نیرو از ثبت و تطابق هوشمندانه آگهی تا مقایسه و انتخاب تخصصی‌ترین روزمه‌ها و افراد برگزیده یاری می‌نماید. افتخار تلنت با ارائه دقیق‌ترین توصیف شغلی اطلاعات مورد نیاز برای ثبت آگهی و شناسایی کارجویان منطبق با ویژگی‌ها و مهارت‌های مناسب با پست شغلی مورد نظر را در اختیار کارفرمایان می‌گذارد. در این سامانه کارجویان می‌توانند علاوه‌بر درج اطلاعات و رزومه‌سازی، در آزمون‌های مهارت‌شناسی و رغبت‌سنجی آنلاین شرکت نموده و تحلیلی دقیق از شخصیت و شغل‌های مناسب خود دریافت نمایند. افتخار تلنت با فراهم نمودن امکان دریافت گواهی رتبه تطابق شغلی برای کارجویان را متناسب با اطلاعات استاندارد بیش از هزار شغل متداول ملی و بین‌الملل فراهم نموده است. 

الگوریتم هوشمند سامانه افتخار تلنت که بر اساس یادگیری تقویتی پیاده‌سازی شده است، به‌طور روزانه عملیات تطابق و جستجو کارجویان متناسب برای هر آگهی را اجرا نموده و لیستی از کارجویان پیشنهادی را به کارفرمایان اعلام می‌نماید. این سامانه همچنین امکان تنظیم مصاحبه با روان‌شناسان بالینی را فراهم نموده که به کارفرمایان امکان را می‌دهد تا گزارشات تلفیقی و تکمیلی برای هر کارجو دریافت نمایند.

مراحل انجام ثبت نام در سایت افتخار تلنت

1

انتخاب نوع کاربری

شما می توانید از قسمت بالای سمت چپ سایت افتخار تلنت اقدام به تعیین نوع کاربری خود (کارفرما یا کارجو) کنید.

2

تکمیل اطلاعات خواسته شده

با توجه به نقش خود اطلاعات خواسته شده سامانه را تکمیل نمایید.

3

انجام تست های شخصیت شناسی

چنانچه به عنوان کارجو درخواست خود را ثبت نمودید، در این مرحله باید تست های شخصیت شناسی سامانه افتخار تلنت را تکمیل نمایید.

4

دریافت تحلیل های مرتبط

با توجه به تست های انجام داده شده و اظهارت تکمیلی، می توانید گزارش دقیقی از وضعیت شخصیتی و شغلی خود مشاهده نمایید.

5

درخواست کارجو

چنانچه به عنوان کارفرما در سایت ثبت نام نمودید، میتوانید با توجه به موقعیت های شغلی ثبت شده بهترین افراد پیشنهادی سامانه را مشاهده و فرد مناسب را انتخاب نمایید.

مراحل اجرا 1
5

درخواست کارجو

چنانچه به عنوان کارفرما در سایت ثبت نام نمودید، میتوانید با توجه به موقعیت های شغلی ثبت شده بهترین افراد پیشنهادی سامانه را مشاهده و فرد مناسب را انتخاب نمایید.